středa 4. června 2014

well done, see you soon school ! + (salát z uzeného lososa)

Jupíjajé.

Jedna povinnost z krku. Well done!

Zkoušky hotové, byl to šílený maraton, a kdyby se mě teď někdo zeptal, co jsem dělala v květnu, vím, jistě, že bych odpověděla, že nevím. A jak sem úspěšně složené zkoušky oslavila? Spánkem, celý den jsem prospala - JO! A to je asi ta největší odměna. A také jsem navštívila Zdravou jídelnu - Spirála , mou nejoblíbenější. Špenátová polévka, šťouchané brambory s mrkvičkou. Mňam! Byly jsme tam s Pájou a ta si dala lososa (nojo, oslava jídlem je prostě ta nejlepší) a já si od ní půjčím fotku, ať tu nejsme jen písmenkově:

Salát z uzeného lososa, špenátová polévka, sojový dezert s malinovou marmeládouPáč na mé fotografii nebylo vidět lautr nic.

Slyšeli jste tu ránu? To mi spadl kámen ze srdce. A nyní šup na další povinnosti. Pokud máte zkouškové období za vámi, a úspěšně splněno, nebo jste odstátnicovaly, či složili zkoušku z dospělosti, GRATULUJI. Pokud vás všechno teprve čeká, držím vám palečky. :) a kdyby jste náhodou měli cestu kolem jihočeských Budějovic, zastavte se ve Spirále, jistě si pošmáknete.

Twisteđ


2 komentáře:

 1. Miluju uzeného lososa. Ideálně v sushi, ale salátem taky nepohrdnu.

  Ježíš, ono není ještě ani deset, oběd je ještě příliš daleko...:-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,.. jsem gastrosexuálka, se sklonem k přežírání ! :O

   Vymazat